Apollolaan 171

  • Amsterdam Zuid

Toon op de kaart

Beschikbaar per direct
Kroonenberg Groep presenteert in Apollolaan 171 met trots UNITZ Premium. Deze high-end UNITZ zijn gelegen op de begane grond en eerste verdieping. De UNITZ beschikken over gedeelde faciliteiten zoals vergaderruimtes, overlegplekken en een moderne lunchruimte. Elk detail is zorgvuldig uitgewerkt om een werkruimte te creëren die zowel stijlvol als functioneel is. Nieuwsgierig naar UNITZ Premium? Neem dan contact op met één van de makelaars.

Geïnteresseerd in één van de UNITZ?

Neem contact op met een van de makelaars:

Van Dijk & Ten Cate

+31 (0)20 442 30 60
vandijktencate.com

Dils

+31 (0)20 664 85 85
Dils.nl

CBRE

+31 (0)20 626 26 91
cbre.com

Beschikbare UNITZ

Overzicht
Overzicht

Geïnteresseerd in één van de Unitz?

Neem contact op met een van de makelaars:

Van Dijk & Ten Cate

+31 (0)20 442 30 60
vandijktencate.com

Dils

+31 (0)20 664 85 85
Dils.nl

CBRE

+31 (0)20 626 26 91
cbre.com

Omgeving

Oud-Zuid laat zich kenmerken door een spannende mix van historische stadsvilla’s en moderne gebouwen met zowel woon- als kantoorfuncties. Op steenworp afstand vind je hier culturele instellingen als het Concertgebouw, het Rijksmuseum, het Van Gogh Museum en het Stedelijk Museum. Verder zijn er diverse horecagelegenheden, hotels, sportscholen en luxe winkelstraten, zoals de P.C. Hooftstraat en de Cornelis Schuytstraat. Een buurt waar je van alle gemakken bent voorzien en waar niemand zich een moment hoeft te vervelen.
 

Routeplanner

Geschatte reistijden naar Apollolaan 171

 

Fiets

— min

Te voet

— min

Met de auto

— min

Openbaar vervoer

— min
 

Veelgestelde vragen

Welke voorzieningen zijn standaard aanwezig?

Bij Apollolaan 171 in Amsterdam stap je in een unit die helemaal klaar is om in te werken. Standaard vind je er: een royale gedeelde pantry inclusief koffiemachine en lunchvoorziening, vier kleine en vijf grote gedeelde vergaderruimten met AV-middelen en reserveringssysteem, gedeelde sanitaire voorzieningen inclusief douche, mechanische ventilatie met topkoeling, een luxe 4-persoons Framery meeting pod, gedeelde belcellen, meubilair voor informeel overleg, WIFI-accesspoints in de algemene ruimte, een gemeenschappelijk dakterras, een intercominstallatie en vloerbedekking.

Is er verwarming of airconditioning aanwezig?

Ja, Apollolaan 171 in Amsterdam heeft verwarming en airconditioning. Zo werk je het hele jaar door in een prettige temperatuur, zomer of winter.

Is er glasvezel of een internetaansluiting?

Ja, bij onze kantoorruimtes op Apollolaan 171 in Amsterdam ligt glasvezel, zodat je meteen kunt rekenen op een snelle en stabiele internetverbinding. Daarbij is de bekabeling is verzorgd tot in de unit.

Zijn er parkeerplaatsen bij de unit en wat zijn de kosten hiervan?

Ja, bij Apollolaan 171 in Amsterdam kun je parkeren bij je unit. Dit kost € 500,- per maand, exclusief btw.

Is er een fietsenstalling?

Ja, bij deze UNITZ-locatie is een fietsenstalling aanwezig, zodat je je fiets veilig en overdekt kunt stallen.

Compare listings

Vergelijken
Kroonenberg Groep
  • Kroonenberg Groep